Eroos Pabucu Yarım

Eroos Pabucu Yarım

Bu hikaye, gerçek bir hikaye.

Alışılmadık ve duyulmadık olanın gerçeği.

Şu an bu kitabı okumaya başladıysan aklını bir kenara bırakman gerek.İnsan kandırır,çünkü herkesin kendine göre bir aklı vardır.İstediğin şeyler varsa aklını bir kenara bırak ve izleri takip et.Akıl zindan gibidir.İzleri takip etmen için özgür olman gerek.

Bu bir aşk yolculuğunun kitabı.Hem heyecanlı hem çetin hem eğlenceli bir yolculuk.

Senin bir yolculuk planın var mı? Aşk mesela ya da ne varsa aklında.Sadece izleri takip etmelisin.Senin için sürekli güncellenen,her izin bir sonrakine gebe olduğu izler.

Kitabın kahramanı bir kadın.Otuzlu yaşlarda.Kendi izlerini takip ediyor.Sende ona bu sürede eşlik ediyor olacaksın.Belki sen de bu hikayenin içinde kendi izlerini bulacaksın.

Bu kitap ikinizin kitabı...

Senin ismini yazamadığıma göre onun da ismini yazmamaya karar verdim.Ona bir takma ad bulduk.Daha doğrusu kendi ismini kendi seçti:ALİCE!

“Harikalar diyarına adım atmak için en uygun isim,her insan kendi ismini kendi koymalı” dedi.

“Benden iyi kim tanır ki beni? Hayatta en çok duyacağımız kelimeyi bile başkaları seçiyor bizim adımıza.O yüzden bu seçim,hikayem kadar büyülü benim için,teşekkür ederim.”

Ben de ona,sana teşekkür etmesini söyledim.Şu an teşekkür ediyor sana.Yüzünde kocaman bir gülücük var.Ve sanırım seninle yolculuğa çıkmak için sabırsızlanıyor.

YAZAR:Öykü Yılmaz
BARKOD:9786054726516
ISBN:9786054726516
SAYFA SAYISI:176
SATIŞ FİYATI:12.50
KİTAP BOYUT:13.5 x 21 cm
KİTAP KAPAK CİNSİ:Kuşe 350 gr.
KİTAP YAYINCI:Feniks Kitap

Hemen satın alın: