Başkalarının Kederi

Başkalarının Kederi

Eşinden sır saklamak daima sadakatsizlik midir ? Ve de böylesi bir sır nelere mal olur ?
Doğumundan 57 saat sonra, hayatını kaybeden bebeklerinin yasını tutan Ricky ve John, kendileri ve iki çocukları için yeniden normal bir hayat kurmaya çalışırlar. Bu süreçte hiçbir şey değişmemiş gibi yaparken, evliliklerinde de her şeyin yolunda gittiğini varsayarlar. Yine de bebeğin ölümünün neticesinde, aralarındaki bastırılmış güvensizlikler su üstüne çıkar.
Anne babaları arasındaki gerilimin farkında olan on yaşındaki Biscuit ve on üç yaşındaki Paul da zamanla kendilerinden beklenmeyen davranışlar sergilemeye başlar. Dört aile üyesi üzüntülerini içlerinde yaşamak üzere parçalara bölünüp kendi dünyalarına çekilirken beklenmedik bir misafir gelir ve her insan hayatının parçası olan ancak içinde bizi birbirimize doğru çeken bir güç de barındıran keder denen o hisse daha duyarlı olmaya başladıklarını fark ederler.


"Leah Hager Cohen olağan zorluklar, incelikli trajedileri ve insan ilişkilerinin umulmadık hassasiyetini sergileyen başlıca yazarlardan biri…İçinde barındırdığı derin üzüntülere rağmen, gerçekçi karakterleriyle insanlığı aydınlatan, umut verici bir kitap."

-The New York Times Book Review

"Cohen'in zengin bir anlatıma sahip bu romanında, yeni doğan bebeğin ölümü Ryrie ailesinin usulca çöküşünü tetikliyor…Etkileyici."

-More

"Leah Hager Cohen zorlu konuları tükenmeyen bir sevgi ve anlayışla yazıyor."

-Tom Perrota,Kalanlar kitabının çoksatan yazarı

"Muhteşem anlatımıyla Cohen bizi geçmişten geleceğe götürüp tekrar geri getirerek bir ailenin kaybını, acısını ve özlemini ustalıkla inceliyor."

-Kirkus Reviews

YAZAR:Leah Hager Cohen
ÇEVİRMEN:İrem Karay Yücel
SAYFA SAYISI:384
KİTAP BOYUT:13.5 x 21 cm
KİTAP KAPAK CİNSİ:Karton Kapak
KİTAP YAYINCI:Feniks Kitap